Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Insert Food Chain Magnate UV Print (e-Raptor)

5902643195165

Nowy produkt

Insert Food Chain Magnate UV Print 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

120,00 zł brutto

Więcej informacji

Insert graficzny e-Raptor kompatybilny z grą Food Chain Magnate to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.

Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (w tym karty w koszulkach) i trzymać je w jednym miejscu bez obawę o utratę kontroli nad ustawieniem.

Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu.

Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.

 *po włożeniu insertu oraz card holdera wieko pudełka nie domyka się do końca

Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.

Oferta dotyczy tylko insertu. Gra nie jest wliczona w cenę.

Pliki do pobrania: