Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

ZWROTY I REKLAMACJE

 

Pamiętaj, że możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni, jednocześnie sugerujemy, aby były to nieużywane artykuły, w oryginalnym opakowaniu

 

JAK POSTĘPOWAĆ (krok po kroku)

  1. Włóż oryginalnie zapakowany artykuł wraz z odpowiednim formularzem (odstąpienie od umowy, reklamacja) do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zabezpiecz. Możesz wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałeś zamówione artykuły. Jeżeli chcesz zwrócić w jednym kartonie produkty z więcej niż jednego zamówienia, pamiętaj aby zamieścić formularze zwrotu każdego z zamówień. Do paczki z oświadczeniem i zwracanym artykułem/artykułami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.
  2. Reklamowany / zwrócony artykuł prosimy wysłać na adres: SLOYCA ul. Modrzewiowa 15, 83-331 Przyjaźń
  3. Zwrotu pieniędzy dokonujemy bezzwłocznie po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Forma zwrotu płatności zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia:
  • W przypadku płatności przelewem, wartość zwracanych artykułów zostanie przelana na konto, z którego dokonano płatności. Jeżeli Twoje zamówienie zostało opłacone przelewem z konta, którego nie jesteś właścicielem to skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i podaj numer Twojego rachunku bankowego.
  • W przypadku płatności za pobraniem, wartość zwracanych artykułów zostanie przelana na konto, które nam podałeś.

Zwrotu pieniędzy dokonujemy natychmiastowo, lecz nie później niż w ciągu 14 dni.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości / pytania - napisz do nas: info@sloyca.com