Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

BEZPIECZNE ZAKUPY

 

Zaufało nam już wielu klientów – każdy został obsłużony z najwyższą starannością, bo mamy świadomość, że w Internecie nic nie ginie. Każda opinia o naszym sklepie pozostanie w sieci „na wieczność” – zawiedzenie Waszego zaufania po prostu nam się nie opłaca.

Zachęcamy do zadawania pytań, nawet tych pozornie banalnych. Możesz w tym celu skorzystać z podanych na stronie numerów telefonów, maila na stronie głównej.

Dbamy o szybką wysyłkę naszych produktów. Zamówienia realizujemy w przeciągu 24 godzin. Każda paczka jest dokładnie zabezpieczona, a do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Nasz system powiadomi Cię o każdej zmianie statusu zamówienia za pomocą wiadomości e-mail. W każdej chwili możesz również zalogować się do panelu klienta i sprawdzić samodzielnie status zamówienia.

Mamy Certyfikat SSL, który służy on do szyfrowania przesyłu danych, gwarantując ich bezpieczeństwo.