Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Insert Star Wars : Imperium Atakuje + dodatki (e-Raptor)

5902643192676

Nowy produkt

Insert Star Wars : Imperium Atakuje + dodatki 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

340,00 zł brutto

Więcej informacji

W walce między Rebeliantami a Imperium liczy się każda misja, każda bitwa, każdy element gry. Niech moc będzie z Wami podczas każdej rozgrywki.

 

e-Raptor Insert kompatybilny z grą Imperium Atakuje + dodatki to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.

Insert został zaprojektowany dla gry podstawowej i następujących dodatków:

  • Bespiński Gambit
  • W Sercu Imperium
  • Królestwo Jabby
  • Powrót na Hoth
  • Bliźniacze Cienie

Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (plansze graczy, żetony, karty w koszulkach, kości, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawy o utratę kontroli nad ustawieniem. Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Insert zbudowany jest z trzech poziomów i zajmuje łącznie trzy pudełka.

Poziom z kartami i mniejszymi figurkami pasuje do największego pudełka z podstawki, poziom z żetonami umieścić można w jednym z dwóch mniejszych pudełek, natomiast plansze w jednym z większych.

3 duże Miniaturki nie pasują do insertu.

Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. 

Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.

Oferta dotyczy tylko insertu. Gra nie jest wliczona w cenę.

Keep your game organized!

Pliki do pobrania: