Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Tsukuyumi – Sentinels (edycja polska)

5907602016994

Nowy produkt

Wieczni obrońcy Ziemi. Dawno temu zaprzysięgli bronić ludzi przed wysłannikami ciemności - ONI. Ludzie nigdy w pełni nie zaufali Sentinels, ich moc wzbudzała w nich podobny lęk jak strach przed nieznanym.

Więcej szczegółów

69,00 zł brutto

Więcej informacji

 

 

 

Wraz z nadejściem Białego Smoka powrócili ONI. Pandy dotrzymały danego słowa i przybyły by stawić im opór. Teraz walczą nie tyle w obronie ludzkości co życia samego w sobie. Dno dawnego oceanu stało się polem bitwy, walka jest ich losem, a zwycięstwo przeznaczeniem.

Sentinels nie posiadają bazy. Jednostki wystawia się na obszarach z Portalem. Na początku ruchu Sentinels, jednostki mogą za darmo teleportować się do dowolnego Portalu  na planszy.

Wszystkie jednostki posiadają unikalną możliwość maskowania. Raz na rundę, jako obrońca, zanim atakujący wybierze kartę walki, można zadecydować ile jednostek Sentinels użyje zdolności maskowania. Zamaskowane jednostki nie mogą być atakowane, nie mogą również wybierać kontrataków.

Kakurenbo może dokonać maskowania aż 2 razy na rundę. Jeżeli Kiosan  jest na planszy, nie ma obowiązku  wykonywanie akcji ONI z kart akcji (akcje  obowiązkowe według standardowych reguł). Żadna jednostka Sentinels nie posiada punktów podboju, a co za tym idzie nie mogą podbijać ani utrzymywać terenów. Punkty zwycięstwa uzyskuje się nie za kontrolowanie obszarów na koniec gry, a za eliminację ONI. Wieczna walka Sentinels przeciwko ONI przełożyła się na mechanikę gry. W momencie kiedy na planszy nie będzie żadnych jednostek ONI - gra natychmiast się kończy i gracz Sentinels zostaje zwycięzcą niezależnie od ilości zdobytych punktów.

Obecność w grze Sentinels radykalnie wpływa na rozgrywkę.

Mobilne, potężne i potrafiące się maskować  Pandy, które mają tylko jeden cel: zgładzić ONI.
Spróbuj się im przeciwstawić?

Uwaga! Frakcja nie jest zgodna z trybem gry dwuosobowym. Minimalna ilość graczy to 3.

 

 

    Uwaga! To nie jest samodzielna gra!

   Do rozgrywki wymagana jest

   podstawowa wersja gry: Tsukuyumi Full Moon Down (edycja  polska).

 

 

 

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 3-6 osób

Wiek: od 14 lat

Czas gry: ok. 90-180 minut

Wydawca: What The Frog

Projektant: Felix Merikat

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

 


Produkty powiązane