Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close
Nowy Blask (edycja polska) Zobacz większe

Blask (edycja polska)

5905806966039

Nowy produkt

Zbuduj swoją drużynę, rekrutując nowych towarzyszy podróży i łącząc ich moc.

Więcej szczegółów

230,00 zł brutto

Więcej informacji

 

 

W BLASKU jesteś poszukiwaczem przygód, który buduje swoją kompanię, rekrutując w każdej turze nowego towarzysza podróży, starając się jak najlepiej połączyć ich moce. Będziesz rzucał kostkami, aby aktywować zalety, jakie przynoszą ci towarzysze... lub ich wady. Zbierz wiele odłamków światła, aby rozproszyć ciemność, przywrócić kolory, podróżować po krainie, aby dotrzeć do punktów orientacyjnych i (tak) zdobywać punkty.

Krótko mówiąc, BLASK to gra polegająca na dobieraniu kart, rzucaniu kośćmi i kombinacjach. Pudełko zawiera mnóstwo kolorowych kości i dwie plansze do gry zapewniające dwie różne rozgrywki. Czasem trzeba też liczyć na szczęście, ale zwracaj też uwagę na kombinacje kart.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 2-4 osób

Wiek: od 10 lat

Czas gry: ok. 45 minut

Wydawca: Dice&Bones

Projektant: Cédrick Chaboussit

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

 

Zobacz koniecznie: