Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close
Elekt: Wiedźmy 2, Powołanie 2, Rubież Zobacz większe

Elekt: Wiedźmy 2, Powołanie 2, Rubież

Nowy produkt

Zestaw dodatków do gry Elekt.

Więcej szczegółów

147,00 zł brutto

Więcej informacji

 

 

 

 

Zestaw 3 dodatków do gry Elekt.

  • Wiedźmy 2;
  • Powołanie 2;
  • Rubież.

 

Rubież

Dodatek skupia się na miejscach i wydarzeniach ze świata Rubieży. Otrzymujecie 10 Misji oraz 10 Wpływów a także 2 Przywileje (w sumie 22 karty). Ich zdolności wywrócą wasze strategie albo odkryją przed wami zupełnie nowe szanse.

Powołanie 2

Nowa seria Jednostek Podstawowych wprowadzających ekscytujące otwarcia wymagające podjęcia nowych strategii. Tym razem, w pudełku znalazło się 5 zestawów Jednostek dla każdego gracza - w sumie 20 kart. Możecie je łączyć z pozostałymi dodatkami do Elekta.

Wiedźmy 2

Kolejna wersja świetnie przyjętego dodatku Wiedźmy. Potężne czarodziejki, zaklinaczki demonów i mistyczne wojowniczki powracają, by zaoferować swoje usługi. Nowe karty z pięknymi, klimatycznymi ilustracjami i zaskakującymi zdolnościami. Wiedźmy 2 wprowadzają ponadto nową zdolność.

Dodatki są komaptybilne z 1. jak i 2. edycją gry Elekt!

 


 
 

Elekt: wydanie drugieUwaga! To nie jest samodzielna gra.

  Do rozgrywki wymagana jest
  podstawowa wersja gry: Elekt: wydanie drugie.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Liczba graczy: 2-4 osób

Wiek: od 18 lat

Czas gry: ok. 60-90 minut

Wydawca: What The Frog

Projektant: Krzysztof Głośnicki

Ilustracje: Katarzyna Malinowska

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

Produkty powiązane