Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Małe Epickie Wyprawy Storage-Box (e-Raptor)

5905358893142

Nowy produkt

Małe Epickie Wyprawy Storage-Box

Więcej szczegółów

80,00 zł brutto

Więcej informacji

Storage Box dla Małych Epickich Wypraw to akcesorium, bez którego nie można się obejść. Zaprojektowany specjalnie z myślą o organizacji wszystkich fragmentów gry, abyś mógł się skupić wyłącznie na grze i dobrej zabawie.
Box mieści:

- Małe Epickie Wyprawy

oraz dodatek:

- Małe Epickie Wyprawy: Poszukiwanie złotych grzybów

 
Dzięki naszym storage boxom możesz ułożyć wszystkie elementy gry w odzielnych przedziałach, gdzie dodatkowo zmieszczą się karty w koszulkach. Koniec z bałaganem na stole podczas gry. Koniec z szukaniem potrzebnych elementów podczas rozgrywki.

Co więcej, po zamknięciu pudełka wszystkie komponenty są nadal uporządkowane i gotowe do rozpoczącia kolejnej gry szybciej niż kiedykolwiek!

Box jest wykonany z trwałych wysokojakościowych płyt HDF, zaś wieko wykonane jest z pleksy

Montaż boxa nie wymaga użycia kleju, a dzięki szczelnemu zamknięciu można je przechowywać nawet bokiem!

Storage Box jest oddzielnym akcesorium o wymiarach 15,3 x 28,8 x 5 cm. Pasuje wyłącznie do tej wersji

Ta oferta dotyczy tylko Storege Boxa. Gra nie jest dołączona.