Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Insert Czerwona Katedra Graficzny (e-Raptor)

5905358892329

Nowy produkt

Insert Czerwona Katedra Graficzny 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

100,00 zł brutto

Więcej informacji

Wciel się w budowniczego wielkiej katedry i zostań najlepszym z pośród wszystkich przy stole! 

PRODUKT OFICJALNIE LICENCJONOWANY!

Wykorzystane oryginalne grafiki od Devir Games

Insert graficzny Poland Games Czerwonej Katedry to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.

Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (plansze graczy, karty w koszulkach, żetony, kości, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawy o utratę kontroli nad ustawieniem.

Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu.

Insert pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Insert do gry jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Do złożenia, nie jest wymagane użycie kleju. Nadruki są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych dzięki drukowi w technologii UV.

Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.

Oferta dotyczy tylko insertu. Gra nie jest wliczona w cenę.

Przeznaczony do pudełka o wymiarach: 17 x 22 x 5 cm

Insert zawiera oryginalne grafiki z gier i powstał we współpracy z Devir Games.

 

Należy pamiętać, że zdjęcia mogą różnić się od rzeczywistych elementów kolorem, ze względu na oświetlenie podczas fotografowania lub na monitorze.

 

Pliki do pobrania: