Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close
Insert Pradawny Las + dodatek (e-Raptor) Zobacz większe

Insert Pradawny Las + dodatek (e-Raptor)

5905358892916

Nowy produkt

Insert Pradawny Las + dodatek

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

139,00 zł brutto

Więcej informacji

Wykorzystaj moce strażników zwierząt i chroń swój żywy las - nasz insert Ci w tym pomoże!

 

Insert do gry Pradawny Las + dodatek Kodama to niezbędne akcesorium zaprojektowane w celu uporządkowania i poprawy wrażeń z rozgrywki.

Dzięki naszemu insertowi możesz ułożyć wszystkie komponenty gry i karty w koszulkach, aby utrzymać je w porządku - koniec z bałaganem na stole podczas gry. Koniec z szukaniem potrzebnych elementów podczas gry! Co więcej, po zamknięciu pudełka komponenty są nadal posegregowane, gotowe do ustawienia kolejnej gry szybciej niż kiedykolwiek!

Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości płyty HDF.

Do montażu nie jest wymagany klej. Insert pozwala trzymać wszystkie komponenty uporządkowane wewnątrz pudełka, nawet gdy jest ono przechowywane bokiem! Wszystko mieści się w podstawowym pudełku z grą. Wieko pudełka nie unosi się.

Ta oferta dotyczy tylko wkładki. Gra nie jest dołączona.

Rozmieszczenie elementów gry i insertu jest dokładnie opisane w instrukcji.


Uporządkuj swoją grę!

Pliki do pobrania: