Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Insert Cywilizacja: Poprzez Wieki + dodatek UV Print (e-Raptor)

5902643195356

Nowy produkt

Insert Cywilizacja Poprzez Wieki + dodatek UV Print

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

209,00 zł brutto

Więcej informacji

 

 

Zmień historię, budując swoją cywilizację w tej epickiej grze!

Z naszym insertem wszystkie elementy są zawsze w zasięgu ręki, a przygoda będzie bardziej niepowtarzalna!

Produkt oficjalnie licencjonowany!

Wykorzystane oryginalne grafiki od Czech Games Edition.

Insert graficzny e-Raptor do gry Cywilizacja: Poprzez wieki z dodatkiem Cuda i liderzy to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.

Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (plansze graczy, karty w koszulkach, żetony, kości, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawy o utratę kontroli nad ustawieniem.

Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu.

Insert pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Insert do gry jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Do złożenia, nie jest wymagane użycie kleju. Nadruki są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych dzięki drukowi w technologii UV.

Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.

Oferta dotyczy tylko insertu. Gra nie jest wliczona w cenę.

Przeznaczony do gry o wymiarach zewnętrznych pudełka 36,7 x 25,7 x 7,4

To jest oficjalnie licencjonowany insert kompatybilny z grą Cywilizacja: Poprzez wieki z dodatkiem Cuda i liderzy od Czech Games Edition.

 

Należy pamiętać, że zdjęcia mogą różnić się od rzeczywistych elementów kolorem, ze względu na oświetlenie podczas fotografowania lub na monitorze. 

 

Produkt pochodzi z kampani na Kickstarterze.

 

 

Pliki do pobrania: