Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close
Nowy Tainted Grail Stretch Goals Zobacz większe

Tainted Grail Stretch Goals

5907222999738

Nowy produkt

Dodatek zawierający dwie dodatkowe kampanie do Tainted Grail, które zostały odblokowane w ramach zbiórki.

Więcej szczegółów

399,00 zł brutto

Więcej informacji

 

 

Dodatek zawierający dwie dodatkowe kampanie do Tainted Grail, które zostały odblokowane w ramach zbiórki.

Ostatni rycerz
Akcja ma miejsce 400 lat po wydarzeniach z podstawowej kampanii. Podróż przez apokaliptyczny świat Avalonu będzie miała na celu odnalezienie odpowiedzi na pytanie, co doprowadziło do upadku. Może nie jest zbyt późno na to, by naprawić ten świat?

Wiek Legend
Nowa historia pokazuje, jak jeden z czterech nowych bohaterów, odkrywa genezę Avalonu. U boku postaci takich jak Król Artur czy Merlin stanie się bohaterem, który doprowadził do powstania wielkich mitów, które będą powtarzane przez wieki.

W skład obu dodatków wchodzą po jednym komplecie następujących komponentów: podręcznik kampanii, zawierający 220 stron fascynujących historii, 64 karty lokacji i 280 kart, a dodatkowo czterech bohaterów wraz z figurkami.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Wydawca: Awaken Realms

 

Zawartość:

  • 8 figurek bohaterów
  • 8 plansz postaci
  • 130+ kart lokacji
  • 660+ kart gry
  • 2 podręczniki ze skryptami kampanii
  • 8 listów wprowadzających
  • 40 kart zapisu