Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close
Dune (edycja polska) (przedsprzedaż) Zobacz większe

Dune (edycja polska)

9781945625701

Nowy produkt

Kto będzie kontrolował Diunę?

Więcej szczegółów

249,95 zł brutto

Więcej informacji

 

 

 

Wyobraź sobie, że możesz kontrolować siły szlachetnej rodziny, gildii lub zakonu religijnego na jałowej planecie, która jest jedynym źródłem najcenniejszej substancji w znanym wszechświecie.

Wyobraź sobie, że możesz przepisać scenariusz jednej z najsłynniejszych książek science fiction wszechczasów. Witamy w uznanej, 40-letniej grze planszowej, która pozwala odtworzyć niesamowity świat Diuny Franka Herberta.

W Diunie zostaniesz przywódcą jednej z sześciu wielkich frakcji. Każdy chce kontrolować najcenniejszy zasób we wszechświecie - melanż, tajemniczą przyprawę, którą można znaleźć jedynie za wielką cenę na planecie Diuna. Jak mówi Duke Leto Atreides „Wszystko blaknie przed melanżem. Garść przypraw kupi dom w Tupile. Nie można go wyprodukować, trzeba go wydobywać na Arrakis. Jest wyjątkowy i ma prawdziwe właściwości geriatryczne ”. A bez melanżu podróże kosmiczne byłyby niemożliwe. Tylko poprzez połknięcie uzależniającego narkotyku, Sternik Gildii może nadal doświadczać wizji przyszłości, umożliwiając mu wyznaczenie bezpiecznej ścieżki przez hiperprzestrzeń.

Kto będzie kontrolował Diunę? Zostań jednym z bohaterów książki i za pomocą przynależnej frakcji zdecyduj o jej losie.

 

   

    Do tego produktu

    dostępne są 2 dodatki.

   Zobacz wszystkie.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 2-6 osób

Wiek: od 12 lat

Czas gry: ok. 120 minut

Wydawca: Gale Force Nine

Projektant: Bill Eberle, Jack Kittredge, Peter Olotka

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

 


Produkty powiązane