Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Simurgh (edycja polska) - pakiet 6 sztuk

5906395345007

Nowy produkt

Simurgh to gra planszowa w której każdy z graczy staje na czele potężnych rodów w fantastycznym świecie, w którym ludzie i smoki żyją w symbiozie, wspólnie polują i razem wyruszają na wojnę!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

729,00 zł brutto

Więcej informacji

 

UWAGA! Zestaw zawiera 6 sztuk gry Simurgh (edycja polska) Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 

Odkąd sprzymierzyliśmy się z Simurghami, potężnymi mitycznymi smokami, Cieniści przestali niepokoić nasz lud. Pokonani przez Muratana, Władcę Smoków, wycofali się w najgłębsze czeluści Starej Ziemi. Mieli już nigdy nie wrócić. Czuliśmy się bezpiecznie, powróciły: radość i spokój. Dopóki Władca Smoków nie odszedł wraz z Simurghami. Wśród nas pozostały tylko smoki najbardziej przywiązane do swoich Smoczych Jeźdźców. Stworzyliśmy więc klany. Klany przerodziły się w rody. A każdy ród pękał wprost z dumny, powiększając stado tych majestatycznych bestii. Lecz lata pokoju sprawiły, że wśród ludzi osłabł duch walki. Teraz, gdy Cieniści ponownie nadchodzą, by siać spustoszenie, tylko najbardziej waleczni dostąpią zaszczytu i poprowadzą ludzkość do kolejnej wojny, by okryć się chwałą.


Poprowadź jeden z rodów, rośnij w siłę! Wytresuj smocze bestie, udowodnij, że jesteś tym, który powinien stanąć na czele ludzkości, kiedy Cieniści znów uderzą przeciwko twemu ludowi i potężnym Simurghom!


Simurgh jest grą dla 2-5 graczy. Każdy z nich staje na czele potężnych rodów w fantastycznym świecie, w którym ludzie i smoki żyją w symbiozie, wspólnie polują i razem wyruszają na wojnę! Jako głowa rodu, każdy z graczy dba, by jego populacja smoków rosła w siłę. Każda bestia jest wyjątkowa, przepięknie zilustrowana i posiada specjalne zdolności. Na ogromnej, w dużej części modułowej, planszy gracze będą wysyłać swoich Wasali i Smoczych Jeźdźców, by ujarzmiali kolejne smoki, pomnażali zasoby rodu, przeprowadzali badania albo podróżowali do odległej Dziczy. Wszystko po to, by zdobyć siłę mierzoną Punktami Mocy!


Simurgh to gra przemyślanych decyzji i konfrontacji. Cudowna i trwała oprawa jest wprost bajeczna. Ogromną zaletą gry jest jej regrywalność. Wszystko to świadczy o sile smoka z Persji! W grze dostępne są różne poziomy rozgrywki. W zależności od przyjętych zasad możemy zagrać na różnych poziomach. 45 minutowa rywalizacja dobrze sprawdzi się w gronie rodzinnym, a w gronie bardziej zaprawionych graczy przygotujcie się na dłuższą rozgrywkę. Jaki rodzaj gry wybierzecie, zależy od Was.
Simurgh: Zew Władcy Smoków (edycja polska)
Do tego produktu
dostępne jest 1 dodatek.

Zobacz wszystkie.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 2-5 osób

Wiek: od 14 lat

Czas gry: ok. 45-90 minut

Wydawca: Baldar

Projektant: Pierluca Zizzi

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska


Zawartość pudełka:

  • 1 plansza do gry
  • 5 plansz graczy (w pięciu różnych kolorach)
  • 84 kartonowych płytek, w tym: 12 płytek produkcji, 8 płytek badań, 8 płytek transformacji, 8 płytek mocy, 12 płytek eksploracji, 24 płytek smoków, 12 płytek celów.
  • 25 figurek Robotników (Wasali)
  • 5 znaczników Punktacji
  • 120 żetonów Zasobów, w tym:
  • 50 znaczników Zdolności
  • 1 instrukcja