Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Crypt (edycja polska)

860421002430

Nowy produkt

Crypt to szybka, dynamiczna gra łącząca w sobie unikalną mechanikę rozkładania kości oraz budowania własnej kolekcji kart skarbów.

Więcej szczegółów

55,95 zł brutto

Więcej informacji

 

 

Umarł Król !
Zgodnie z ostatnią wolą zmarłego Króla, jego ciało spoczęło w Królewskiej Krypcie wraz z całym majątkiem, który obiecano Tobie. Musisz wedrzeć się do Krypty ojca, aby odzyskać cenny spadek. Zdradzony i oszukany przyzywasz swoje najwierniejsze sługi, aby pomogły Ci włamać się do Krypty i odebrać to, co należy do Ciebie. Spiesz się, bowiem Twoje rodzeństwo zamierza zrobić to samo.

Crypt to szybka, dynamiczna gra łącząca w sobie unikalną mechanikę rozkładania kości oraz budowania własnej kolekcji kart skarbów.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 1-4 osób

Wiek: od 14 lat

Czas gry: ok. 25 minut

Wydawca: All In Games

Projektant:  Andrew Nerger i Jeffrey Chin

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

 

Zawartość pudełka:

  • 60 Kart
  • 12 Kości
  • Instrukcja