Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Gremlins Inc. (edycja polska)

5903268596344

Nowy produkt

Gremlins Inc. to psikuśna gra karciana, w której klimatyczne ilustracje i mechanika wciągają nas w świat gremlińskich porachunków.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

119,00 zł brutto

Więcej informacji

 

 

W grze karcianej Gremlins Inc. gracze wcielają się w rolę samolubnych i skorumpowanych gremlinów, którzy dążą do osiągnięcia największego prestiżu za wszelką cenę poprzez realizację własnych projektów. To gra pełna strategii oraz złośliwości, gdzie zakłócanie i burzenie projektów innych graczy jest podstawą zwycięstwa!

 

Karty Akcji

74 karty akcji w rozmiarze 70x110 mm, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje projekty, uprzykrzać życie innym graczom, a także mocno blefować. Karty posiadają świetne klimatyczne grafiki, które pozwalają wczuć się w konkretną akcję. Mają kilka zastosowań: działają jako akcja, jako zasób do realizacji projektu oraz jako zapłata za wykonanie potężniejszej akcji.

 

Karty Projektów

Dzięki kartom projektów będziesz powiększał swój prestiż. Każda karta posiada odpowiednią liczbę punktów prestiżu, które otrzymasz za zrealizowanie danego projektu. Karty te posiadają również unikatową akcję, która zostaje odpalona w momencie ukończenia tego projektu. Im więcej punktów prestiżu do zdobycia, tym większe wymagania do zrealizowania danego projektu.

 

Karty Projektów Trwałych

Projekty trwałe to karty, których działanie jest permanentne. Kiedy trwały projekt zostanie zrealizowany, umieszczona na nim akcja będzie działała do końca rozgrywki w opisanym na karcie momencie np. przy realizacji innego projektu. W grze znajdziemy 12 różnych kart projektów trwałych.

 

Żetony prestiżu

W grze wyróżniamy dwa rodzaje żetonów punktacji: 1 punkt oraz 5 punktów. Służą one do oznaczenia aktualnego poziomy prestiżu każdego z graczy. W wersji podstawowej żetony wykonane będą z grubej tektury.

 

Instrukcja

Instrukcja w języku polskim przedstawiająca zasady rozgrywki oraz różne warianty gry. Znajdziecie tutaj również opis symboli znajdujących się na kartach.

 

Plastikowa wkładka do pudełka

Plastikowa wkładka do pudełka ułatwia przechowywanie wszystkich elementów gry. Została podzielona na 3 sekcje - dwie z nich dla kart oraz jedna na żetony.

 

Dodatkowe karty Akcji

Do gry podstawowej dołączymy 2 dodatkowe karty Akcji, dzięki którym w grze będziecie mieli większe możliwości uprzykrzania życia swoim przeciwnikom.

 

Dodatkowe karty Projektów

Do gry podstawowej dołączymy 2 karty Projektów. Dzięki nim będziecie mogli zdobywać kolejne punkty prestiżu i zagrywać wredne i bezlitosne dla przeciwników akcje.

 

Dodatkowe karty Akcji (Cel społecznościowy)

Do gry podstawowej dołączymy 2 dodatkowe karty Akcji, dzięki którym w grze będziecie mieli wieksze możliwości uprzykrzania życia swoim przeciwnikom.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 2-6 osób

Wiek: od 12 lat

Czas gry: ok. 60 minut

Wydawca: Czacha Games

Projektant: Alexey Bokulev

Pasujące koszulki:

magnum silver (128 szt.)

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • 128 kart