Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Tyci Akrobaci (wersja all in)

5904335571301

Nowy produkt

Tyci Akrobaci to gra zręcznościowa, w której w przeciągu 3 pokazów (rund) staramy się otrzymać jak największy aplauz publiczności (punkty).

Więcej szczegółów

199,00 zł brutto

Więcej informacji

 

UWAGA! Do każdego zamówionego egzemplarza dodajemy akcesoria:

- karta promocyjna;

- 3 dodatkowe postacie (Lagun, WamDam i Wonsz);

- kurtyna foto;

- 4 areny graczy z mini grą na odwrocie;

- kolekcjonerska kostka z motywem Tycich;

- dodatkowe naklejki;

 

 

Tyci Akrobaci to gra zręcznościowa, w której w przeciągu 3 pokazów (rund) staramy się otrzymać jak największy aplauz publiczności (punkty).

Gra Tyci Akrobaci łączy w sobie dreszczyk i emocje z gry Meepel Circus z nowymi zasadami i usprawnioną punktacją. Każdy z graczy ma trzy rundy, aby stworzyć swój program i wykonać numery, które spełnią wymagania publiczności, zmieniające się pod koniec każdej rundy.

W grze znajdziecie ponad 100! komponentów, w tym aż 59 różnych drewnianych mepelków – akrobaci, zwierzęta, rekwizyty i gwiazdy cyrkowe. Gwiazdy dodatkowo posiadają zestaw naklejek, którymi możecie ozdobić mepelki, a w grze możecie skorzystać ze specjalnej aplikacji, która nie tylko odlicza czas, ale też dodaje wiele klimatu, puszczając przy tym różne cyrkowe melodyjki!

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 2-4 osób

Wiek: od 8 lat

Czas gry: ok. 20 minut

Wydawca: Dice & Bones

Projektant: Cédric Millet

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

 

Produkty powiązane