Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close
Rallyman GT - Wyścigi Drużynowe Zobacz większe

Rallyman GT - Wyścigi Drużynowe

3770011479405

Nowy produkt

Ścigaj się z maksymalnie 12 graczami!

Więcej szczegółów

110,00 zł brutto

Więcej informacji

 

Rozszerzenie zawiera 6 dodatkowych samochodów (identycznych modeli jak w podstawowej wersji gry), co daje jeszcze więcej ekscytujących możliwości dla twoich wyścigów!

Ścigaj się z maksymalnie 12 graczami! Przejmij kontrolę nad wieloma samochodami i poprowadź swój zespół do chwały! 6 graczy może ścigać się jednocześnie dwoma samochodami i starać się być nie tylko najlepszym kierowcą, ale i najlepszą drużyną! Oczywiście rozszerzenie zawiera także nowe pulpity nawigacyjne i żetony prędkości, dzięki czemu możesz łatwo odróżnić jeden samochód od drugiego.

Przy tak wielu samochodach na torze, to rozszerzenie zawiera również nowe kafelki torów 4-liniowe, których możesz użyć do zastąpienia prostych i miękkich zakrętów, zmieniając każdy istniejący tor w tor 12-osobowy! Połącz je ze wszystkimi innymi płytkami w swojej kolekcji, aby stworzyć naprawdę ekscytujące wyścigi!

 Rallyman GT (edycja polska) + wszystkie dodatki + ekskluzywna zawartość Uwaga! To nie jest samodzielna gra. 

  Do rozgrywki wymagana jest 

  podstawowa wersja gryRallyman: GT

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 1-6 osób

Wiek: od 14 lat

Czas gry: ok. 60 minut

Wydawca: Czacha Games

Projektant: Brad Pye

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska