Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close
Rallyman GT - Mistrzostwa Zobacz większe

Rallyman GT - Mistrzostwa

3770011479429

Nowy produkt

Rozszerzenie Mistrzostwa to tryb kampanii.

Więcej szczegółów

70,00 zł brutto

Więcej informacji

 

Rozszerzenie Mistrzostwa to tryb kampanii, który pozwala rywalizować z przyjaciółmi w kilku wyścigach, testując swoje umiejętności na 8 różnych torach. Każdy tor jest rozgrywany na 2 okrążeniach i możesz użyć 8 nowych torów zawartych w instrukcji Mistrzostw lub wymyślić własne! W zależności od pozycji na mecie zdobędziesz punkty na końcu każdego wyścigu. Gracz z największą liczbą punktów wygrywa! Możesz także zagrać w Mistrzostwa zespołowo, a nagroda trafi do najlepszej drużyny i najlepszego kierowcy.

Dodatek zawiera 12 unikalnych dwustronnych kafelków toru, a w instrukcji znajdziesz 8 oficjalnych torów wykorzystujących płytki z pudełka podstawowego, a także płytki z tego rozszerzenia. Możesz użyć tych torów do wyścigów mistrzowskich lub stworzyć własne!

 Rallyman GT (edycja polska) + wszystkie dodatki + ekskluzywna zawartość Uwaga! To nie jest samodzielna gra. 

  Do rozgrywki wymagana jest 

  podstawowa wersja gryRallyman: GT

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 1-6 osób

Wiek: od 14 lat

Czas gry: ok. 60 minut

Wydawca: Czacha Games

Projektant: Brad Pye

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska