Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close
Rallyman GT 4 Zobacz większe

Rallyman GT 4

3770011479399

Nowy produkt

Wprowadza do gry zupełnie nową kategorię samochodów.

Więcej szczegółów

70,00 zł brutto

Więcej informacji

 

Rozszerzenie GT 4 wprowadza do gry zupełnie nową kategorię samochodów. Podobnie jak w przypadku rozszerzenia GT 5, GT 4 zawiera zupełnie nowy zestaw pulpitów nawigacyjnych zarówno do opon asfaltowych, jak i deszczowych, a także kolejną nową konfigurację kości! GT 4 to lżejsze, klasyczne samochody i chociaż mogą nie mieć takiej mocy jak auta GT 5 i GT 6, to nadrabiają zręcznością!

Jak sugeruje ich nazwa, samochody GT 4 mają tylko 4 kości Prędkości. Mają jednak 3 kości Utrzymania Prędkości zamiast 2, co daje im znaczną przewagę na trudnych odcinkach toru, na których Twoja prędkość jest ograniczona.

 

 Rallyman GT (edycja polska) + wszystkie dodatki + ekskluzywna zawartość Uwaga! To nie jest samodzielna gra. 

  Do rozgrywki wymagana jest 

  podstawowa wersja gryRallyman: GT

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 1-6 osób

Wiek: od 14 lat

Czas gry: ok. 60 minut

Wydawca: Czacha Games

Projektant: Brad Pye

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska