Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody. Dowiedz się więcej: Polityka PrywatnościOchrona Danych Osobowych close

Middle Ages (edycja polska)

3616450013506

Nowy produkt

Rozwijaj swoje lenno płytka po płytce, aby stać się najbogatszym szlachcicem w królestwie!

Więcej szczegółów

139,00 zł brutto

Więcej informacji

  

Jesteś seniorem na swoich ziemiach lennych, a przyszłość twojego lenna jest teraz w twoich rękach. Czy będziesz łaskawym Lordem, który buduje mury obronne i chroni swoje wioski? Czy rozwiniesz rolnictwo dbając o pola i wznosząc młyny? A może staniesz się pobożnym, budującym kościoły Panem? Może wolisz ucztować w wystawnych pałacach… A może pójdziesz na wojnę, rekrutując wojsko w swoich koszarach? Rozwijaj swoje ziemie według własnego wyobrażenia i zostań najbogatszym Lordem.

Rozgrywka toczy się przez cztery rundy, symbolizujące mijające lata… W każdej rundzie gracze wykonają po cztery akcje zależące bezpośrednio od rodzaju zabranego kafla Fabuły. Wykonując powiązane z nimi akcje oraz czerpiąc profiity mogą zarówno ulepszać swoje królestwo jak również czerpać profity od innych graczy lub nawet ich atakować. Na koniec każdej z rund rozpatrujecie wydarzenie mające wpływ na Lenna wszystkich graczy… I nie zawsze są to wydarzenia pozytywne.

Ten z Graczy, który na po ostatniej rundzie ma w swoim skarbcu najwięcej dukatów wygrywa.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Liczba graczy: 2-5 osób

Wiek: od 10 lat

Czas gry: ok. 30 minut

Wydawca: Czacha Games

Projektant: Marc André

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

 

 

Zobacz koniecznie: